A A A

 nr 4 zapraszamy 500

puszcza                                            Zapraszamy!!!
 

Urlop w Supraślu to świetny pomysł. Miasteczko uzdrowiskowe zlokalizowane w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej oddalone tylko 14 km od Białegostoku. Supraśl zaprasza turystów swym urzekającym klimatem. To niewielkie miasto położone nad rzeką o tej samej nazwie może poszczycić się statusem uzdrowiska, uzyskanym w 1999 r. Supraśl zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych, spływów kajakowych  dzięki swojej unikalnej aurze. Bogata tradycja, ciekawa kultura i wspaniała przyroda są największymi atutami tego miejsca.

Ogromna ilość atrakcji jaką oferują mieszkańcy tego miasta dostarcza niezapomnianych wrażeń z pobytu w tym zakątku Podlasia. Liczne szlaki rowerowe, piesze, konne, spływy kajakowe oraz spacery po zabytkowym mieście gwarantują niezwykle przyjemne spędzenie czasu wolnego.

Warto wiedzieć:

https://youtu.be/lHT6gocb3HA

Supraśl warto tu spędzić urlop- zapraszam

https://youtu.be/88eeuUKmtgY

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Poddasze jest przygotowane, do spania przekazujemy trzy pojedyńcze łóżka 90x200 plus wersalka 120x200.Schody można zabezpieczyć barierką. W centralnej części apartamentu znajkuje się zielona kanapa. Z okien mamy widok na stawy,stawy 2  w tle  widać panoramę miasta Supraśl wraz z jego zabytkami.

  Osoby wynajmujące poddasze mają zagwarantowaną wyłączność do korzystania z kuchni letniej. W kuchni jest lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik i całe zaplecze typu garnki, talerze,kubki  itd.

Poddasze

Kuchnia letnia

Cena 250,00 zł doba


Zapisz

Zapisz

Zapisz

6ANasi goście korzystają ( po wcześniejszym uzgodnieniu ) z altanek, kuchni letniej, grilla oraz mogą  zorganizować pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Dla dzieci przygotowana została piaskownica, obok piaskownicy znajduje się dwuosobowa huśtawka.

Nasz pies Harry jest bardzo przyjazny, chętnie uczestniczy w zabawach oraz uwielbia wspólne spacery z gośćmi.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sprawdź wolne miejsca   /kliknij/

Kalendarz

zarządzanie pokojami - roomadmin.pl

 

 

 zarządzanie rezerwacjami

 

 

 

 

  

7a
        

 

 

 

          Urlop jest dobrym okresem do pracy twórczej, przebywając w naszym domu każdy może włączyć się w proces twórczy i spróbować swoich sił w dziedzinie artystycznej. Rysunek, malarstwo, batik, decoupage, filcowanie to typowe techniki, które zawsze możemy pokochać. Proponuję osobom przebywającym na urlopie w ciszy i w skupieniu spędzić kilka godzin w pracowni plastycznej. Mam nadzieję, że pracownia będzie miejscem intensywnej a zarazem relaksującej pracy twórczej, pobyt w pracowni to jeden ze sposobów spędzania urlopu w Supraślu.

Cena godziny lekcyjnej zajęć plastycznych :

  •   indywidualnie dla dzieci - 30,00zł
  • dorośli i młodzież  - 50,00zł

Już dziś zapraszam na indywidualne zajęcia i kilkudniowe pobyty w Puszczy Knyszyńskiej i jej okolicach.https://www.dompracytworczejsuprasl.pl/index.php/pl/

Zapisz