A A A

Dom położony na obrzeżach Supraśla przy lesie, w niedalekiej odległości od Puszczy Knyszyńskiej cały dom, parter i piętro przeznaczone jest do wyłącznej dyspozycji dla gości.

Domek jest doskonale wyposażony i atrakcyjnie urządzony.Na parterze zamieszkać mogą cztery osoby.

Salon z kominkiem jest głównym pomieszczeniem tzw sercem domu, gdy jest chłodno i za oknem ponuro wydobywający się zapach drzewa z kominka i rozchodzące się ciepło ogrzewa przebywających na urlopie gości. Salon posiada bezpośrednie wyjście na taras, co przy pięknej słonecznej pogodzie umożliwia całodzienne przebywanie wśród drzew i świergoczących ptaków.

W okresie letnim śniadanie można spożywać na tarasie, gdy pada deszcz i jest chłodno funkcję integrującą rodzinę spełnia owalny stół z sześcioma krzesłami, stoi w centrum jadalni co powoduje że sprawnie i szybko wszyscy wspólnie mogą usiąść do posiłków. Śniadania, kolacje a nawet obiady można we własnym zakresie przygotować w kuchni, wszystkie niezbędne akcesoria typu garnki, talerze są na wyposażeniu domu.  Po obiedzie zmywarka ułatwia prace porządkowe, aby więcej czasu spędzać w lesie na spacerach i odpoczynku. W domu znajduje się TV satelitarna Polsat, internet Wi-Fi + kablowe podłączenie do internetu. Dom jest całoroczny ogrzewany gazem.

Zapraszamy Państwa na wczasy lub weekendy do pięknie położonej wśród lasów Puszczy Knyszyńskiej miejscowości Supraśl. Uzdrowiskowe miasteczko położone jest 10 km od Białegostoku.

Supraśl to wspaniałe miejsce na nocleg, idealne do spacerów po lesie jak też dobra baza wypadowa do zwiedzania Podlasia. Proponujemy na okres pobytu drewniany dom do zamieszkania, mamy nadzieję że to idealne rozwiązanie aby czuć się komfortowo i niezależnie w czasie pobytu.
Zapraszamy do naszego domu na kilkudniowe lub dłuższe pobyty

Cena parter 300,00zł doba.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz