A A A

Przetwarzanie danych w związku z RODO

Państwa dane będą przetwarzane przez okres świadczenia usług przez Dom przy Puszczy firmy Doradztwo i Pośrednictwo Andrzej Obuchowicz NIP:542-011-50-14. Przetwarzanie danych przez okres dłuższy następuje wyłącznie w celu realizacji obowiązków wynikających z powszechnie obowiązującego prawa, np. dla celów księgowych.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do świadczenia usług przez Dom przy Puszczy firmy Doradztwo i Pośrednictwo Andrzej Obuchowicz. Niepodanie danych osobowych skutkować może brakiem możliwości świadczenia usług przez Dom przy Puszczy np. brakiem możliwości dokonania rezerwacji terminu wynajmu Domu przy Puszczy, wystawienia faktury, utrzymania kontaktu w celu realizacji zamówienia.

Prawa przysługujące w związku z nową regulacją

W związku z nową regulacją przysługuje Państwu prawo w szczególności do:

• żądania dostępu do Państwa danych osobowych,

• uzyskania informacji o celach przetwarzania, kategoriach przetwarzanych danych, odbiorcach danych, okresie przechowywania danych (jeżeli określenie okresu jest niemożliwe, przysługuje Państwu prawo do informacji o kryteriach ustalenia tego okresu),

• sprostowania danych osobowych, a jeżeli są one nieprawidłowe, prawo do żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych.

Prawo do żądania niezwłocznego usunięcia danych

Prawo do żądania niezwłocznego usunięcia Państwa danych osobowych występuje w przypadkach, gdy:

• dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane,

• zgoda na przetwarzanie Państwa danych osobowych została wycofana,

• zgłosili Państwo sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych w celach marketingowych.

Parter i poddasze łączy wspólne wejście do sieni dziś nazywany przedpokojem. W sieni jest duża szafa i lustro, jedne drzwi prowadzą na parter drugie schodami na pietro , jedne i drugie pomieszczenie ma oddzielne klucze natomiast sień jest pomieszczeniem wspólnym.

Po uzgodnieniu do sypialni wstawiamy łóżeczko dziecięce, rodzice mogą mieć dziecko obok własnego łóżka.

Druga wersja wstawiamy łóżeczko na poddaszu obok łóżek rodziców, parawanem odizolować można maluszka od pozostałej części pokoju. Następna propozycja w salonie na parterze.

 

Miejsca zabaw i pracy maluszków

opinie i oceny/ google

Atrakcją naszej oferty jest możliwość korzystania z kuchni letniej gdzie znajduje się tradycyjny kaflowy piec, lodówka oraz płytka gazowa.

Z kuchni letniej korzystać mogą goście po wcześniejszym uzgodnieniu oraz wniesieniu dodatkowej opłaty.